Інформація
Пошук

Дитячі дивани

Топ Продаж
9994-01
4

7064.00 грн

Топ Продаж
9991-01
1

8744.00 грн

Топ Продаж
9993-01
1

13376.00 грн

Топ Продаж
9964-01
3

7064.00 грн

Топ Продаж
9986-01
1

9464.00 грн

Топ Продаж
9968-01
2

6392.00 грн

9975-01
1

6392.00 грн

Топ Продаж
9973-01
1

8840.00 грн

Топ Продаж
14261-01
2

7064.00 грн

Показано з 1 по 9 із 33 (всього 4 сторінок)

Дитячі дивани

Дитячі дивани - яскраві та практичні меблі для дітей.

В інтернет-магазині 4 КУТА Ви можете купити дитячі дивани на любий самак, вік, та дизайн. В нас є широкий модельний ряд недорогих (бюджетних), але якісних диванів для дітей, до ексклюзивних новинок від відомих дизайнерів та провідних виробників меблевої індустрії у світі.  Головне не те що нам подобається, а що полюбить  ваша дитина.  Важливо розуміти що гарний настрій та здоровий сон вашої дити буде залежати напряму від її вибору.  Наші дитячі дивани проходять перевірку на міцність, зносостійкість, та екологічність, отже, безпека понад усе.  Дозвольте дитині наповнити радістю своє життя за допомогою простої речі - дитячого дивану. Комфортне та яскраве спальне місце дитини запорука дитячого щастя! Чим відрізняються дитячі дивани від дорослих?  Головна відмінність від простих диванів – правильні матеріали які сприяють здоровому сну. Такі фактори напряму впливають на правильний розвиток опорно рухового апарату дитини .

Способи трансформації дитячих диванів

  • Найбільш поширеним є диван з механізмом викочування. На вже розкладений диван в зоні ящику для білизни Ви ставите верхнє  сидіння. Просто, швидко, зручно!
  • Диван дитяча єврокнижка. Він є найбільш практичною моделлю. Спосіб розкладки передбачає висування дивану в сторони. Тим самим одна сторона дивану лягає на ящик для білизни.  Такі дивани слід вважати довговічними, оскільки механізми трансформації в них дуже надійні і теоритично вічний.

Порада від 4 КУТА

Часто наші клієнти купляють для дітей диван типу шабля, розкладне крісло або розкладачка.  Такий варіант  скоріж за все можна використати як спальне місце для гостей. Моделі такого виду, як правило, мають по кілька блоків які зєднуються між собою. Само собою вони можуть мати різний рівень висоти та жорсткості кожної частини, який буде негативно відображатись на сні, а в подальшому і на здоровї.  Якщо ж Ви все ж таки вирішили взяти такий дитячий диван, то памятайте  –  ніколи не використовуйте його як постійне спальне місце для дитини без правильної ортопедичної основи. Поставте зверху на такий диван  ортопедичне покриття у вигляді матрацу  топпер чи футон.  

 

Дитячі  дивани з бортиком або диван ліжко

Практичні та надійні, чин ні? З елементами захисту Ваша дитина буде себе відчувати в безпеці під час денного відпочинку чи нічного сну. Перестаньте хвилюватись, ваша дитина не впаде. Захисні бортики виконують свою функцію надійно. 

Дитячий диван-тканина

Ось підійшли і до вибору тканин. Виробники яких ми представляємо на сайті 4 КУТА використовують якісні та екологічні тканити з дитячим забарвленням. Такі тканини, однозначно, відрізняються високим ступенем міцністі та екологічності. Найбільш популярні оббивки тканин це - флок, велюр і рогожка.

Знижки та акції на дитячі меблі

Наша любов до дітей важко описати словами, так як розуміємо всю глибину вибору та відповідальності яка лежить перед нами. Саме тому ми щомісяця проводимо акції в нашому інтернет – магазині. Акційні ціни назавжди на дану категорію меблів. Ви можете купити диван для дитини який вам по душі за зниженою ціною  як мінімум, а бонусом може стати приємний подарунок.

Купити дитячий диван у Львові, Києві чи в любому куточку України з 4 КУТА просто.  Ми робимо доставку всіх м'яких в будь-який куточок України. Купивши дані меблі, Ви отримуєте офіційну гарантію від виробника. Телефонуйте до наших онлайн консультантів - вони допоможу вибрати найкращу модель для Вашої дитини!