Інформація
Пошук

Інгалятори (небулайзери)

Топ Продаж
12278-01
0

980.00 грн

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Інгалятори (небулайзери)

Небулайзер — призначений для доставлення лікарського препарату в дихальні шляхи. Купити інгалятор потрібно всім хто піклується про своє здоров'я, а не тільки людям які мають різні типи захворювань. Інгалятор можна використовувати  і в профілактичних цілях.

Основні переваги інгалятора

 • Дозволено Використовувати для дітей
 • Дозволено використовувати для дорослих
 • Низька ціна за пристрій який дає максимальний ефект від лікування вдома чи в дорозі

Чому слід купити інгалятор?

 1. Лікарські препарати доставляються прямо у центр запалення;
 2. Відсутній ризик опіку легень;
 3. Відсутнє подразнення дихальних шляхів;
 4. Присутня можливість дозування ліків.
 5. Інгаляторна терапія проводиться вдома. Ви не здійснюєте похід в поліклініку чи лікарню, а тим самим не наражаєте себе чи свою дитину на неберпеку підхопити інфекцію.

Важливо, що немає необхідності підлаштовувати дихання під апарат, тому небулайзер часто використовують при сильних нападах астми. Прилад застосовується для лікування хронічного бронхіту, різних алергій та інших респіраторних захворювань.

Види інгаляторів

Інгалятори поділяють на три великі групи:

Ультразвукові

 • Лікарські засоби високої концентрації доставляються до найвіддаленіших бронхіальних відділів. Основні переваги — компактні розміри і безшумна робота. Але варто враховувати, що не рекомендується використання антибіотиків і гормональних препаратів. Також на ультразвуковий небулайзер ціна досить висока;
Компресорні

 • Підходять для розпилення лікарських препаратів різного типу. Пристрій вважається найнадійнішим. Електронний датчик показує рівень рідини, що забезпечує максимальну безпеку застосування. Похибка вимірювача — менше 0,1 градуса. Плюс до всього ціна на компресорні моделі невисока. Мінусів не так багато. До них відносять великі розміри і гучну роботу;
Мембранні

 • Об'єднують переваги двох попередніх варіантів. Можна використовувати практично всі види ліків. Прилади компактні, легкі, працюють від електромережі або батарейок, а ліки дозуються з високою точністю.