Інформація
Пошук

Дивани

Виберіть підкатегорію
Дивани

Дивани. Чому варто купувати дивани саме в 4KYTA.com.ua?

Диван - відноситься до категорї товарів меблі та є теоритично незамінним елементом в сучасному дизайні приміщення. Важко ж собі уявити кімнату без дивану, - чи не так? Зазвичай, цей інтрерєрний предмет меблів є необхідною річчю яка приносить в наше життя затишок та комфорт. Проте, не так вже й просто підібрати "той самий" тип дивану при облаштуванні приміщення. Перед тим як купити диван потрібно враховувати багато факторів. 4 КУТА пропонує Вам низькі ціни на дивани, так як ми собі можемо це позволити завдяки прямим контрактам з меблевими фабриками.


Підбір дивану під ваші потреби, з чого почати?

Дайте відповіді на прості питання:

1) Вам важлива наявність спального місця? Якщо ні, тоді для вас ідеально підійдуть не розкладні дивани. Такий тип меблів можна застосувати для офісів, приймалень, в кухні чи навіть в прихожій. Для цих типів приміщень чи ненайважливішою характеристикою є оббивка дивану. Кращим рішенням буде обрати шкіру, вініл або цупку та зносостійку тканину.

2) Тип дивану: кутовий диван чи прямий. Тут все залежить від Ваших потреб та площі на  якій Ви плануєте це все розмістити.

Яким має бути сучасний диван?

Покупка дивану річ не проста. Варто підійти до цього з усією відповідальність. Що потрібно занати? 

 • Зручність. При виборі дивану слід звертати увагу на його комфортність. Оцініть наскільки його Вам буде зручно використовувати за призначенням, але також слід розуміти чи зможе він забезпечити здоровий сон.

 • Надійність. Сучасний диван має бути не тільки гарним, але й нідійним. Хороші дивани служать тривалий час без втрати своїх основних властивостей.

 • Практичність. Диван має бути не тільки надійним, але й практичним по догляду за ним.

Механізми трансформації в розкладних диванах, як розібратись?

На вітринах інтернет магазину дивани, зазвичай, представлені у складеному вигляді. Вони можуть ховати в собі найнеочікуванший вид трансформації. Від цього залежить зручність, фактичні габарити та розмір спального місця. Механізми поділяються на:

 • Два складання

«Книжка» - спинка відкидається назад і диван розкладається на 180 градусів.

+ Зручний для щоденної трансформації, має вмістиму нішу для білизни.

 Має стояти на відстані від стінки через свої конструктивні властивості.

«Єврокнижка» − трансформується в 2 етапи: сидіння висувається вперед, а спинка опускається вниз.

+ Двохстороння мяка спинка, легко розкладається.

 При розкладанні необхідно відсунути диван від стіни.

«Клік-Клак» − покращений варіант системи «Книжка» з проміжним положенням спинки.

+ 3 положення спинки, що зручно для відпочинку.

 Не пристінний. Потрібно ставити на невеликій відстані від стіни.

«Дельфін» – найчастіше використовується в кутових диванах. Найширший елемент розміщується під місцем для сидіння, який викочується по ширині спального місця, підтягується і встановлюється в одній площині з основним сидінням.

+ Розкладається з мінімальними зусиллями. Практичний для щоденного користування.

 В прямих диванах відсутня ніша для білизни.

 • Три складування:

«Французька розкладушка» − під пісцем для сидіння приховано складений втроє матрац.

+ Займає мало місця в складеному вигляді. Практичне вирішення проблеми з розміщенням гостей.

 Не використовується для щоденного використання. Короткий термін експлуатаційних можливостей.

«Американська розкладушка» − аналогічний принцип французькій розкладушці, але більш надійна конструкція. Розкладається за допомогою сильного поштовху на себе.

+ Не потрібно знімати місце для сидіння

 Потрібно прикласти певних зусиль для трансформування в ліжко.

«Викатний диван» − після того як Ви витягните передню частину на себе, за нею витягнеться і все інше. Спальне місце готове.

+ Зносостійки та надійний механізм, простий експлуатації.

 Спальне місце конструктивно розміщується нижче, а ніж у звичних моделях.

«Аккордеон» – для того щоб розкласти необхідно висунути вперед сидіння і в одну площину з ним укласти спинку, складену вдвоє.

+ Мінімальні розміри у складеному вигляді. Може трансформватись до розмірів двоспального ліжка.

 Мале різноманіття зовнішнього вигляду. Іноді залишаються заломи на матраці.

Виникли питання? Що потрібно знати щоб купити диван!?

Найперше Вам потрібно обрати тип. Найбільш популярними в категоріх диванів є:

 • Дивани ортопедичні. Підходять людям які ставлять з особливою увагою до свого здоров'я. Вони дозволять Вам рівномірно розподілити навантаження всієї маси тіла на всі відділи хребта.

 • Дивини кутові. Чудове рішення для вітальні. Кутовий диван допоможе Вам зекономити простір та ідеально впишиться в габарити вашого приміщення. Бажаєте купити кутовий диван? ТМ "Віка" має дуже хороші варіанти кутових диванів, а також має привабливі ціни.

 • Дитячі дивани. Для того щоб Ваша дитина почувала себе комфортно ми пропонуємо найкращі рішення сьогодення серед дитячих диванів. Ваша дитина бажає диван машинку, диван з малюнком мультфільм героя? - Тоді Ви на правильному шляху. Ви можете обрати любого героя з мультфільму який любить ваша дитина, а ми його зобразимо на спинці дивану. Зробіть кімнату для дітей неповторною разом з нами. Інтернет магазин меблів 4 КУТА
 • Модульні дивани. Це правильне рішення яке дозволяє зібрати з окремих частин (модулів) найбільш прийнятну конфігурацію, яка найбільш повно буде реалізовувати ваше бачення комфорту в інтерєрі приміщення. Модульний диван зробить ваше перебування в приміщенні надзвичайно комфортним.
 • Тахта. Призначена для щоденного відпочинку. Стане ідеальним рішенням для гостей які приїхали раптово. Зазвичай тахти поставляються з мяким підколінником та невеликою спинкою. 

Кожен вид дивану має свої переваги. Покупка дивану залежатиме від того де Ви його будекте використовувати та на скільки інтенсивно.


На що потрібно опиратись при покупці?

Найпершн потрібно звернути свою увагу на матеріал з якого виготовлений каркас. Не менш важливу роль при покупці дивану відіграє трансформаційний механізм. Каркаси сучасних диванів бувають:

 • Каркас з пресованої тирси (ДСП)

 • Каркас з шарів фанери (клеєних)

 • Каркаси на основі металоконструкцій
 • Каркас з дерева

Каркаси з ДСП є досить поширені та достатньо надійні, прое якщо ви шукаєте довговічний диван, то Вам варто обирати конструкцію з

дерева.
    У якісних диванів має бути хороше наповнення. Від цього параметра буде залежати його комфортність та ергономічність. Зручний диван має мати надійний пружинний блок або якісне наповнення поліуретаном. 

При виборі оббивки необхідно звертати не тільки на зовнішній вигляд, але й на її надійність та товщину. Тонкі оббивочні матеріали мають властивість швидко зношуватись, тому на цьому не варто економити.