097 44 700 44
Працюємо ПН-ПТ з 9:00-18:00
Інтернет магазин 24/7

Дивани

Виберіть підкатегорію

Диван. Чому варто купити диван саме в 4KYTA.com.ua?

Сучасне приміщення ми собі не уявляємо без дивану. Зазвичай, цей інтрерєрний предмет меблів є необхідною річчю яка приносить в наше життя затишок та комфорт. Проте, не так вже й просто підібрати "той самий" тип дивану при облаштуванні приміщення. Перед тим як купити диван потрібно враховувати багато факторів. 4 КУТА пропонує Вам найнижчі ціни так як ми собі можемо це позволити завдяки прямим контрактам з меблевими фабриками.

Яким має бути сучасний диван?

Покупка дивану річ не проста. Варто підійти до цього з усією відповідальність. Що потрібно занати? 

 • Зручність. При виборі дивану слід звертати увагу на його комфортність. Оцініть наскільки його Вам буде зручно використовувати за призначенням, але також слід розуміти чи зможе він забезпечити здоровий сон.

 • Надійність. Сучасний диван має бути не тільки гарним, але й нідійним. Хороші дивани служать тривалий час без втрати своїх основних властивостей.

 • Практичність. Диван має бути не тільки надійним, але й практичним по догляду за ним.


Задаєтесь питання, купити диван? Що потрібно знати!?

Найперше Вам потрібно обрати тип. Найбільш популярними в категоріх диванів є:

 • Дивани ортопедичні. Підходять людям які ставлять з особливою увагою до свого здоров'я. Вони дозволять Вам рівномірно розподілити навантаження всієї маси тіла на всі відділи хребта.

 • Дивини кутові. Чудове рішення для вітальні. Кутовий диван допоможе Вам зекономити простір та ідеально впишиться в габарити вашого приміщення. Бажаєте купити кутовий диван? ТМ "Віка" має дуже хороші варіанти кутових диванів, а також має привабливі ціни.

 • Дитячі дивани. Для того щоб Ваша дитина почувала себе комфортно ми пропонуємо найкращі рішення сьогодення серед дитячих диванів. Ваша дитина бажає диван машинку, диван з малюнком мультфільм героя? - Тоді Ви на правильному шляху. Ви можете обрати любого героя з мультфільму який любить ваша дитина, а ми його зобразимо на спинці дивану. Зробіть кімнату для дітей неповторною разом з нами. Інтернет магазин меблів 4 КУТА
 • Модульні дивани. Це правильне рішення яке дозволяє зібрати з окремих частин (модулів) найбільш прийнятну конфігурацію, яка найбільш повно буде реалізовувати ваше бачення комфорту в інтерєрі приміщення. Модульний диван зробить ваше перебування в приміщенні надзвичайно комфортним.
 • Тахта. Призначена для щоденного відпочинку. Стане ідеальним рішенням для гостей які приїхали раптово. Зазвичай тахти поставляються з мяким підколінником та невеликою спинкою. 

Кожен вид дивану має свої переваги. Покупка дивану залежатиме від того де Ви його будекте використовувати та на скільки інтенсивно.

Хочете дивани купити! На що потрібно опиратись при покупці?

Найпершн потрібно звернути свою увагу на матеріал з якого виготовлений каркас. Не менш важливу роль при покупці дивану відіграє трансформаційний механізм. Каркаси сучасних диванів бувають:

 • Каркас з пресованої тирси (ДСП)

 • Каркас з шарів фанери (клеєних)

 • Каркаси на основі металоконструкцій
 • Каркас з дерева

Каркаси з ДСП є досить поширені та достатньо надійні, прое якщо ви шукаєте довговічний диван, то Вам варто обирати конструкцію з

дерева.
    У якісних диванів має бути хороше наповнення. Від цього параметра буде залежати його комфортність та ергономічність. Зручний диван має мати надійний пружинний блок або якісне наповнення поліуретаном. 

При виборі оббивки необхідно звертати не тільки на зовнішній вигляд, але й на її надійність та товщину. Тонкі оббивочні матеріали мають властивість швидко зношуватись, тому на цьому не варто економити.