Інформація
Пошук

Комоди

3007-01
1

9699.00 грн

Топ Продаж
1357-01
2

11513.70 грн

Топ Продаж
1359-01
2

11783.20 грн

13985-01
0

16760.00 грн

13979-01
0

12080.00 грн

13988-01
0

18100.00 грн

13982-01
0

14480.00 грн

13986-01
0

17900.00 грн

13980-01
0

12790.00 грн

Показано з 1 по 9 із 42 (всього 5 сторінок)

Комоди

Комод. Як вибрати і де саме купити комод?

Купити комод для спальні можна декількох видів. Це можуть бути вироби як просто для зберігання білизни або одягу, так і інтерпретації туалетних столиків. Наприклад, виріб з дзеркалом може не тільки допомогти раціонально облаштувати простір кімнати, але і візуально розширити її простір. Чи не маловажним фактором також є те, наскільки гармонійно комод виглядає в інтер'єрі. Спальня - це місце, яке повинно символізувати собою тепло і затишок. Тому краще всього вибирати меблі в світлих тонах. У цьому сенсі універсальним є білий комод. Він може виконувати роль, як яскравого колірного акценту, так і надавати інтер'єру ще більше світла. Природне бажання кожної людини - оточувати себе красивими і якісними речами. У нашому каталозі Ви знайдете безліч моделей комодів і готових спалень, фото яких вам можуть допомогти в облаштуванні вашого житла. Комоди в спальню - це не розкіш, а необхідність, тому ставитися до їх вибору потрібно відповідально.

Перевагою комода є його багатофункціональність. Наприклад, модель, що має поряд з ящиками полки з дверцятами, перетворюється в невелику шафку, а якщо над ним повісити дзеркало, то комод зможе замінити туалетний столик. 

На поверхню (стільницю) зазвичай ставлять різні предмети: сувеніри, фотографії в рамках, квіти в горщиках, книги і навіть телевізор. Крім цього, стільниця з бортиками по краях може використовуватися як пеленальний столик. За допомогою комода можна ділити приміщення на зони, не захаращуючи простір. 

Які є комоди?

Довгий - місткий комод, який має велике число ящиків, полиць і відсіків. Розміри такого виробу не дозволяють його використовувати в малогабаритних кімнатах. 

Комод-вітрина - ефектна на вигляд модель, що нагадує сервант. В такому комоді можна зберігати столове срібло, сервізи та інші красиві предмети, а також використовувати його як бар. Зазвичай розміщується в вітальні. 

Комод з дзеркалом - за своїм зовнішнім виглядом схожий на туалетний столик. До того ж, дзеркало візуально розширює простір кімнати. Такий комод можна помістити як у вітальні, так і в спальні. 

Комод з дошкою для прасування - має розкладну дошку, що дозволяє гладити речі. Такий варіант підійде для малогабаритних приміщень.

Комод-трансформер - дозволяє змінювати свою форму і призначення. Наприклад, одна модель перетворюється в підставку для телевізора, шафу або буфет, а комод з відкидною кришкою трансформується з столика в трюмо. Комод-трансформер економить простір приміщення і оптимальним варіантом для малогабаритних кімнат. 


Комод з натурального дерева - розкіш чи практичність?

Дерево - екологічний, гарний і довговічний матеріал. Комод з дерева часто покривається тонким різьбленням, витонченими візерунками і іншим декором, а також має оригінальні вставки і витончені ручки. Недоліки: висока ціна і вага в нього досить пристойна. 

Важливо: до недорогих порід деревини відносяться сосна і береза, більш цінними вважаються вишня, ясен, клен, горіх, дуб. Недорогі породи (наприклад, сосна) з часом можуть деформуватися і погано переносять удари залишаються подряпини, вм'ятини. Щоб підвищити стійкість комода до ударів і вологи виробники комодів покривають його лаком. 

Поширене рішення вибору комода є з берези або сосни. Зазвичай такі готові рішення облицьовуються  дубовим або кленовим шпоном. Подібний варіант стане оптимальним балансом якості і ціни. 

Комод з ДСП і МДФ нагадує дерево, але коштує набагато дешевше. За зовнішнім виглядом і терміну служби поступаються натуральному дереву. Користувачі відзначають, що деякі ящики, виконані з тонкого ДСП, швидко виходять з ладу. В цілому, МДФ більш стійкіший матеріал. 

Важливо купуючи комоди з ДСП, зверніть увагу на його зрізи: краще, якщо вони будуть обклеєні більш міцною і надійною кромкою з ПВХ, ніж меламіну кромкою. Бажано, щоб висвердлені отвори також були заклеєні. Це частково захистить користувача від токсичних випарів. Ротанг різновид деревини, що поєднує привабливий зовнішній вигляд, легкість і міцність. Такий комод відмінно впишеться в інтер'єр, оформлений в екзотичному стилі. 
Пластик легкий, простий у догляді, стійкий до вологи і перепадів температур. З нього робляться комоди в ванну або на кухню. Недоліки: низька міцність і скромний зовнішній вигляд. 

Комод з шухлядами. Скільки має бути шухляд в комоді?

Кількість ящиків і полиць залежить від моделі комода. Класичне виконання: 4 поздовжніх висувних ящика які розташовані один під одним. Їх кількість може варіюватися в межах 1-5. Широкі ящики можуть «ділитися» навпіл, в результаті їх число досягає 6-10 і вище. 

Деякі моделі мають ящики різної ширини. Найпоширеніший варіант кілька широких ящиків внизу і 1-2 ящика, розділених навпіл або забезпечених перегородками. Маленькі ящики гарні для зберігання прикрас, ниток, голок та інших дрібних речей, які потребують упорядкованому зберіганні. 

Іноді можна зустріти комоди з секретними ящиками, які закриваються ще і дверцятами. Бувають і ексклюзивні дизайнерські рішення, наприклад, комод, ящики якого висуваються в будь-яку з чотирьох сторін. 

В якісному виробі двері і ящики відкриваються легко і без додаткових зусиль. Ящики не повинні випадати навіть при різкому висунення. 

Всі ящики комода в закритому положенні повинні максимально щільно стикатися один з одним і прилягати до корпусу. Крім того, вони повинні щільно примикати до задньої стінки і спиратися на спеціальну планку так знімається частина навантаження з бічних напрямних. 

Механізм висування комоду

Роликові напрямні коштують порівняно дешево, але мають кілька мінусів: можливість перекосу ящика, неповне його відкриття (максимум 5/6 довжини), шум при русі. Правда, неповне відкриття ящика захищає його від випадкового випадання. Самі напрямні можуть бути як пластиковими, так і металевими це більш надійний варіант. Важливо щоб запобігти ризику перекосу ящика, його ширина не повинна перевищувати 60 см. Товщина сталі роликових напрямних повинна бути не менше 1 мм. 

Кулькові напрямні витримують значні навантаження, забезпечують повне і безшумне висування ящика. Недоліки: висока ціна і можливість перекосу ящика. Такий механізм вимагає дбайливого ставлення. 

Напрямні прихованого монтажу на відміну від попередніх механізмів, кріпляться не до стінок ящика, а до його дна. Така система забезпечує максимальне відкриття ящика, але при цьому не допускає його випадання. Напрямні приховані.