Інформація
Пошук

Дзеркала

Топ Продаж
3009-01
1

2999.00 грн

Топ Продаж
1371-01
1

2085.60 грн

Топ Продаж
1372-01
3

2399.10 грн

Топ Продаж
1373-01
2

2319.90 грн

Топ Продаж
1374-01
0

2663.10 грн

9900-01
1

5000.00 грн

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Дзеркала

Дзеркало як елемент декору

Дзеркала для спальні. Фахівці в області психології вважають, що коли ти дивиться на своє відображення в дзеркалі,то підвищується самооцінка. Майстри дизайнерського мистецтва майже в кожній зі своїх робіт застосовують використання дзеркал для оформлення різних приміщень, в тому числі і спалень. На сторінках нашого інтернет каталогу Ви зможете знайти якісні дзеркала які оздоблені рамкою з екологічно чистих порід дерева. Обравши дзеркало Ви зможете його "припасувати" до одного з комодів. Читайте відгуки покупців які вже користуються даним виробом, а ще краще, опирайтесь на власний смак.

На сьогоднішній день оформити дизайн приміщення просто, достатньо лише підібрати елементи які поєднуються між собою. Як не дивно, але дзеркала мають дуже велике значення в облаштуванні кімнат. Проте, підійти до вибору дзеркала слід відповідально, адже вибір дзеркала може бути не таким простим завданням, як може здатись на перший погляд.

Для чого в приміщеннях використовують дзеркала?

Дзеркало, елемент декору, яким користуються пару тисячоліть. Присутність дзеркала може кардинально змінити весь інтер'єр того чи іншого приміщення. Дзеркала користуються шаленим попитом серед дизайнерів, адже вони є обовязковою складовою інтер'єрного дизайну. Вони можуть виконувати відразу кілька важливих функцій в кімнаті.

  • Дзеркало як елемент додаткового освітлення. Воно має можливість відбивати світло, а отже, можна докорінно змінити освітлення тих чи інших ділянок кімнати. Такий хитрий хід з освітленням дуже часто використовується дизайнерами для створення дивовижних світлових ефектів в інтер'єрі.

  • Візуальне збільшення площіЕфект застосування дзеркальних поверхонь дозволяє, візуально, збільшити простір в малому приміщенні. При цьому, наявність дзеркала, знову ж візуально, подвоює кількість дизайнерських предметів інтер'єру. Варто звернути увагу на те, що візуальні зміни в розмірах приміщення, в деякій мірі, залежать від форми і розміру самого дзеркала.

  • Основною функцією більшості дзеркал, які застосовують в будинках або квартирах, є можливість людині оцінити свій зовнішній вигляд. У таких приміщеннях, як передпокій або спальня, дуже необхідно мати можливість бачити своє обличчя для будь-якої людини. Особливо, це важливо для представниць прекрасної статі. При цьому, досить часто, люди виявляють бажання бачити себе в повний зріст.

Як правильно використати дзеркало в інтерєрі

Дзеркало є дуже сильним інструментів інтер'єрного дизайну. Оформлення інтер'єрів з використанням дзеркал, має бути виконане з урахуванням функціональних та естетичних особливостей приміщень, в яких проводиться таке оформлення.

  • Дзеркало в передпокої. Заздалегідь, передпокій невеликих розмірів. В таких випадках присутність дзеркала дозволить візуально збільшити площу передпокоюКрім того, за допомогою дзеркала цілком можна вплинути на зорове сприйняття дизайну в передпокої. Правильно розташоване дзеркало на бічній стіні зробить Ваш передпокій візуально довшим.

  • Дзеркало для вітальніЗазвичай, інтер'єр вітальні носить скоріше за все декоративний, а ніж утилітарний характер. Основною місією дзеркала в цьому приміщенні є служити прикрасою. Більшість дизайнерів використовують дзеркала унікальної форми. Важливо уникати ситуацій, коли в дзеркалі відображаються просто голі стіни.

  • Дзеркало для спальні. Спальня - місце для відпочинку та розслаблення, а отже тут не варто застосовувати дзеркала з великими поверхнями. Дизайнери та псигхологи не рокомендують розміщувати дзеркало навпроти ліжка. Проте, ніхто не зможе Вам заперечити зробити дзеркало на повний зріст на одній або декількох дверцятах шафи. При цьому, не варто забувати про властивості дзеркала, візуально, збільшувати простір в приміщенні. А такі предмети, як дзеркало Арбор Древ, можуть значною мірою прикрасити найвибагливіший інтер'єр.

  • Дзеркало для ванної кімнати. Зазвичай у ванній кімнаті температурний режим та відносна вологісь є дещо іншою ніж у звичайному приміщенні, тому слід уважно підійти до покупки дзеркала. Варто звернути увагу на дзеркала з пластиковою або сталевою рамкою. Необхідно знати, що є дзеркала, поверхня яких не схильна до запотніння. Само собою, що зручне дзеркало для ванної має бути і функціональним. Оправа повинна містити функціональні відсіки для зберігання зубних щіток та інших предметів особистої гігієни.

Вибираємо якісне дзеркало

Якої би форми не було дзеркало, воно повинно бути якісним. Це означає, що дзеркальна поверхня повинна бути на найвищому рівні. Саме тому, при виборі дзеркала, необхідно звернути увагу на якість амальгами. Амальгама - покриття дзеркала. Найбільш популярнішим та практичним варіантом є покриття з використанням срібла. Менш якісні дзеркала виготовлені з використанням алюмінію.

Слід знати, що якщо зворотна сторона дзеркала має колір, що включає в себе відтінки синього або зеленого, то таке дзеркало, з великою ймовірністю не буде піддаватись запотіванню. А ось наявність фіолетових відтінків свідчить про досить низьку якість дзеркальної поверхні. Звичайно ж, величезне значення має матеріал і дизайн оправи дзеркала. Адже, дзеркало, в будь-якому інтер'єрі, є одним з головних предметів. Як правило, найбільш часто зустрічаються оправи з деревини, металу, і різних видів пластику.