Інформація
Пошук

Опалення

Виберіть підкатегорію
Опалення

Система опалення . Яку систему опалення купити?

Система опалення – служить для обігріву приміщення (квартири, будинку).  Для того що б в холодну пору року Вам було тепло та комфортно себе почувати Вам потрібно заздалегідь потурбуватись  про покупку засобів обігріву. На які прилади слід звернути увагу?

  • Радіатори – це самий масовий тип систем опалення. Правильна кількість радіаторних ребер  в  приміщенні забезпечить достатну кількість тепла для обігріву повітря. Джерелом живлення для батарей слугують котли та централізовані системи. Батареї  бувають алюмінієві, сталеві, чавунні та біметалеві.  Радіатори також бувають електричними. Електричні радіатори поділяють на масляні та з нагрівальним елементом.
  • З урахуванням економічних показників в Україні з кожним роком шаленим темпом росте популярність Електрорадіаторів. Основна їх перевага - це мобільність (можна ставити на ніжки, чіпляти на стіну) та економічність, так як  світло в Україні в рази дешевше за 1 кубометр газу.
  • Рушникосушки  та тепла підлога – зроблять ваше перебування надзвичайно комфортним незалежно від типу приміщення. Серед асортименту інтернет магазину 4KYTA.com.ua Ви знайдете не тільки класичні рушникосушки та змійовики, але й дизайнерські витвори які будуть не тільки обігрівати, а ще й милувати Ваші очі.
  • Водонагрівачі – найбільш затребувана категорія товарів під час опалювального сезону. Водонагрівачі, або як ще люблять їх називати бойлери не будуть прив’язувати вас до сезонного гарячого водопостачання. Водонагрівачі можна розділити на такі категорії: електричні, газові, проточні, непрямого нагріву.
Всі ці прилади можна купити за доступною  ціною в інтернет-магазині «4 КУТА». У нас Ви можете покрутити та відчути на бажану продукцію, а також переглянути фото, прочитати описи й відгуки покупців. Ми доставляємо товари по Києву, Львову, Харкову та всій Україні. Ви можете самостійно забрати замовлення з наших точок видачі.