Інформація
Пошук

Про нас

Цікаві ідеї та грандіозні плани

4KYTA − сучасний та інноваційний онлайн-магазин в країні. Уже протягом 8 років ми втілюємо маленькі ідеї та грандіозні плани. В нашому онлайн-магазині кожний знайде собі категорію до душі. Ми продаємо за справедливою, а головне - доступною ціною для кожного та надаємо гарантію від виробника, тому що впевнені, що онлайн-шопінг має бути максимально зручним і безпечним. Щоразу, коли Ви натискаєте «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.


Наша мета − бути корисними

Для того щоб зробити Ваше життя приємнішим і простішим ми наповнюємо інтернет ресурс 4КУТА цікавими, а головне, потрібними товарами. Ми робимо все для того щоб пошук тієї самої речі на нашому сайті був швидким та зручним. Ми не просто продаємо, ми допомагаємо зробити правильний вибір меблів, сантехніки, товарів для дому, побутової чи цифрової техніки. Ви з легкістю знайдете у нас саме те, що потрібно, в одному місці та без зайвих хвилювань. Нам важливо щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жили з комфортом. 4КУТА − це універсальна відповідь на будь-який запит, початок пошуку та його кінцева зупинка, справжній помічник. Наш інтернет магазин позбавляє своїх покупців неприємних компромісів, реалізовуємо ваші смиливі ідеї та бажання, а також даємо змогу мріяти глобально. Завдяки розумному пошуку та чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трішки кращим просто зараз.


Зручна доставка

І звичайно, будь-який товар можна замовити з доставкою. Ми доставляємо замовлення по Києву протягом одного дня, по Львову експрес доставкою за годину, по Україні − на наступний день. Частина товарів відправляємо з предрплатою, якщо потрібно − у кредит, чи оплата частинами, то з легкістю оформляйте без проблем. Оплата готівкова або безготівкова − як вам зручніше. 


Ми працюємо для того щоб зробити ваше життя простим та приємним, а також не забувайте усміхатись =)