Інформація
Пошук

Каркас для Ліжка

Каркас для Ліжка

Каркас для ліжка

Ви колись задумувались яка частина ліжка відповідає за якість сну? Звичайно, це каркас з ламелями. Навіть найкращий та найдорожчий матрац не виконає своїх функцій, якщо його розмістити на неякісних ламелях. Будь-які нерівності, впадини та деформації унеможливлюють отримати максимальний ефект від матрацу, тому ретельно обирайте своє спальне місце. Якщо у Вас присутні сумніви щодо цього твердження, наведемо Вам основні достоїнства каркасів для ліжок:

  • Доступність. Якщо звернути увагу на вартість такої конструкції, Вас дуже здивує низька ціна! Сучасні технології вдосконалились та значно знизили собівартість ортопедичних каркасів.
  • Довговічність. Сталеві каркаси та міцні ламелі з твердих порід дерева максимально збільшили зносостійкість та термін використання
  • Практичність та простота складання. Каркас є значно легший ніж конструкція ліжка, тому його легко встановлювати та транспортувати.
  • Ортопедичний ефект. Наші каркаси укомплектовані ортопедичними ламелями з буку, які посилюють ортопедичний ефект та надають лікувальну дію на хребет людини.
  • Гігієнічність. Проміжки між ламелями каркасу надають змогу якісній аерації повітря в матраці.
  • Натуральні матеріали. Бук екологічно чиста порода дерева, яка рекомендована як дорослим так і дітям.      

Хочете зранку бути бадьорим та енергійним? Інтернет-магазин «4КУТА» пропонує великій вибір ортопедичних каркасів на будь-який смак та гаманець. Пам’ятайте, що каркас для ліжка + ортопедичний матрац = здоровий сон.

 

В даній категорії немає товарів.