Інформація
Пошук

   Кожного дня нашим менеджерам клієнти задають питання: «А чим відрізняється щит відмасиву», «А чому масив дорожчий», «А якщо дорожчий, то довше прослужить?».Давайте розбиратись!
   Меблевий щит(буковий щит) – це бруски, виготовленнівиключно з  натурального дереваквадратної або прямокутної  форми склеєніміж собою по ширині та довжині

.

А от буковий масив складається з більшдовгих планок, які займають всю довжину виробу і склеєні тільки по ширині.

 Ще здавніх асів вважалося, що кращою деревиною для виготовлення меблів є БУК. Деревинабуку міцна і довговічна, естетично приваблива і практична, приємна на дотик. Це все йдеться як про щит, так і про масив.

  На сьогоднішній день меблі з буку, безсумніву, є найбільш безпечними та екологічно чистими, на відміну від меблів зМДФ та ДСП, в яких клей, що входить до їхнього складу, при підвищеннітемператури повітря, випаровується, виділяючи ядовиті для організму випари, атакож від пластикових меблів, виготовлених шляхом перегонки та спеціальноїобробки надзвичайно шкідливих для здоров’я нафтопродуктів.
  Отже, можна зробити висновок, що основноювідмінністю щита та масиву є зовнішній вигляд ну і відповідно ціна. З нашогодосвіду цю відмінність найбільш помітно саме на світлих відтінках ліжок, алекомусь це подобається. Вам залишилось обрати ліжко до вподоби, а ми посприяємошвидкій доставці та приємній ціні. А з вибором магазину Ви точно не прогадали!=)
Що важливо враховувати при покупці ліжка?!
Ліжко виконує дві важливі функції в будинку: перш за все, вона повинна забезпечувати комфортний здоровий сон, а по-друге, це - частина інтер'єру кварт...
Leave a comment