Інформація
Пошук

     Інсталяція – металева конструкція, яку вмонтовують в стінута кріплять на неї унітаз або біде.  Це все закривається фальшстіною згіпсокартону, що створює акуратний та невимушений дизайн.

Складові частини інсталяції:

-            Власне сама інсталяція. Зазвичай конструкція з міцної сталі, вкрита антикорозійнимпокриттям. На каркас кріпиться гідравлічна обв’язка унітазу або біде, такожвстановлюються з’єднювальні компоненти (муфти, кріплення)

-            Унітаз або біде. Сучасні моделі інсталяцій єуніверсальні, тому підходять для унітазів більшості виробників. Обираючи унітаззверніть увагу на кришку для унітазу: рекомендуємо вибирати цей аксесуар зсистемою soft-close, вона забезпечує плавнеопущення кришки сидіння, що унеможливлює виникненню механічних пошкоджень.

-            Кнопка зливу. Кнопка зливу вважається однією знайважливіших елементів системи, адже, в разі поломки будь-якого елементусистеми, всі ремонтні роботи проводяться через кнопку зливу.

 Памятайте! Кнопка зливу має бути того ж виробника, що й сама інсталяція!!!

Переваги інсталяційних систем:

-          - Компактність та елегантність. Інсталяціявмонтовується в стіну і займає значно менше площі.

-          - Безшумність, внаслідок вмонтованої системи встіну.

-         -  Економність води. На панелі зливу є дві кнопки:маленька(на 3л води), велика(на 6л води)

-          - Надійність у використанні. Витримує до 400кг

-          - Зручне прибирання ванних кімнат, оскільки підунітазом нічого не заважає, як у підлоговому унітазі.

В нашому інтернет-магазині «4КУТА» представлені таківиробники інсталяцій: Geberit,RavakGrohe та TECE.

     Geberit– швейцарський бренд, відрізняється між іншими бездоганною історією татехнологічними рішеннями. Займають лідерські позиції серед виробників,забезпечуючи високий контроль якості випущеної продукції. Також випускаютькнопки зливу в різних дизайнерських напрямках.

     Grohe – німецький продукт, в каталозіякого представленні рідкісні моделі та нестандартні розміри інсталяційнихсистем. Виробник прославився якісною продукцією не тільки в Європі. А й поцілому світі.Ravak – чеський виробний, який продумуєдизайн Вашої ванної кімнати до дрібниць. Про бездоганну якість продукту цьоговиробника багато говорити не потрібно, варто один раз попробувати.


     ТЕСЕ – німецький бренд з 60-літнім стажем. За цей часкомпанія накопичела колосальний досвід, який дозволяє гарантувати якістьпреміям-класу.

     Рекомендуємо обирати інсталяції та й взагальному усю сантехніку європейських виробників, щоб обмежити себе від постійних затрат на ремонти китайських товарів.

Ширма, перегородка, елемент декору….
Сьогодні поговоримо про ширми інтернет-магазину 4КУТА. Перегородки, які представлені у нас являються нашим власним творінням, а точніше, нашого ...
Підбір Ліжка фабрики Estella по параметрах
Вибирайте ліжко просто клікаючи мишкою (ставте галочки)...
Leave a comment