Інформація
Пошук

Унітази на сучасному ринку представлені в достатку. І часом здійснити безпомилковий вибір товару цієї категорії досить складно. Як правильно вибрати унітаз? Ось кілька моментів, на які слід звернути увагу:

Вкрай важливо, щоб чаша вироби без проблем монтувалася. Підключення до каналізаційної системи в будинку повинно бути максимально простим. Якщо вже на етапі покупки ви бачите, що з монтажем сантехніки можуть виникнути складності, краще вибрати унітаз з більш простим пристроєм чаші.

Не варто вибирати занадто габаритний унітаз для мініатюрного санвузла. І навпаки, якщо площа приміщення дозволяє, можна придбати якусь цікаву і немаленьку модель. В інтер'єрі ванної все повинно бути гармонійно!

Якщо ваш вибір припав на комплект «унітаз + зливний бачок», обов'язково перевірте, чи всі механізми бачка коректно працюють. Якщо немає, відставте покупку і підшукайте іншу модель.

Особливу увагу потрібно звернути на те, як відбувається змив. Якщо в момент зливу води краплі сильно розбризкуються навколо, значить система працює неправильно. Швидше за все, це заводський брак.

І ще один важливий момент: вибираючи обговорюваний вид виробів, зверніть увагу на злив. Краще вибрати унітаз з круговим зливом - він економічніше (витрачає менше води) і якісніше з точки зору чистоти.

Вибираємо піддон
Вибираючи душову кабіну, багато покупців ретельно вивчають її параметри, додаткові функції, особливості, але упускають такий важливий факт, як глибина...
Nokia 5,1, 3,1 та 2,1 практичний огляд
Це було менше двох років з дня заснування HMD Global. Проте фірма вже має майже подібну до казки історію успіху, що розгортається навколо Nokia. Навіт...
Leave a comment