Інформація
Пошук

Душові піддони

Душові піддони

Вибираємо піддон


вибираємо піддон

Вибираючи душову кабіну, багато покупців ретельно вивчають її параметри, додаткові функції, особливості, але упускають такий важливий факт, як глибина піддону. Здавалося б, крім візуальних відмінностей, ніякої практичної різниці глибина піддону не має, але, найчастіше, це є помилкою. У чому ж відмінності і переваги душових піддонів з високими і низькими бортами?

Глибокі душові піддони

Піддон вважається глибоким, коли висота його бортів перевищує позначку в 40 мм. У продажу також можна зустріти піддони зі стінками 20 см і більше, що нагадують ванни з невисокими бортиками.

Основною перевагою глибоких душових піддонів є, звичайно ж, їх місткість. Велика глибина піддону може стати в нагоді в таких випадках, як, наприклад, купання дитини або домашнього вихованця, ручне прання улюбленого шерстяного светра і т.д. Безсумнівно, глибокий піддон, такий як Radaway Naxos A , для душової кабіни зручний в застосуванні і може стати повноцінною заміною невеликої ванни. До того ж, завдяки високій теплопровідності використовуваного при виготовленні матеріалу, при наповненні глибокого піддону гарячою водою можна «прогріти» повітря у ванній кімнаті.

Однією з проблем старих житлових будинків є каналізація з забитими стічними трубами. Під час купання в дрібному піддоні вода може просто не встигнути злитися, що неминуче призведе до затоплення не тільки власної ванної кімнати, але і завдасть шкоди сусідам. Глибокий душовий піддон в цьому випадку зможе утримувати необхідну кількість води, а значить, позбавить від непередбачених матеріальних витрат.

Високі піддони можуть бути обладнані додатковою функцією - зручним сидінням для прийняття душу.

Дрібні душові піддони

Душовий піддон RADAWAY Delos C 90x90 з панеллю

Дрібними вважають піддони для душу глибиною від 0 до 40 мм. Низький піддон залишає більше вільного простору для розміщення самої душової кабіни, завдяки чому вся конструкція має більш елегантний і акуратний вигляд.

Крім того, низькі стінки піддону не потрібно переступати, що може бути істотною перевагою для людей з обмеженими фізичними можливостями. Зрозуміло, можна встановити перед бортиком подобу сходинки, проте це досить затратно і виглядає не завжди естетично.

Душовий піддон невеликої глибини набагато простіше вмонтувати в підлогу, щоб верхній край бортиків був в один рівень з підлогою. При виборі такого піддону варто звернути увагу на Gigant Pro , виробництва Ravak.

Поради щодо вибору душового піддону

Душовий піддон RADAWAY Korfu A 90x90

  1. При виборі піддону слід звернути увагу на його поверхню. Виробник душових піддонів, який піклується про безпеку своїх клієнтів, як правило, випускає виріб з рифленим малюнком на поверхні, завдяки якому вдається уникнути падінь і травмування в душі.
  2. Перед тим як купити  піддон для душа необхідно оцінити параметри ванної кімнати. Якщо кількість вільних квадратних метрів в приміщенні обмежена, з метою економії простору краще вибрати кутовий, прямокутний або квадратний піддон.
  3. Всі рухи всередині душової кабіни зазвичай розкуті і невимушені, а значить, мінімальні розміри піддону повинні складати 80х80 см.
  4. У продавця душового піддону необхідно уточнити наявність сифона. Дуже часто при відсутності сифона в комплекті або його покупці на ринку, під час установки душової кабіни виникає цілий ряд проблем, обумовлених невідповідністю розмірів зливу і сифона.

Виходячи з вищесказаного, можна зробити висновок, що глибокі душові піддони ненабагато практичніше дрібних. Якщо вам потрібно купати дітей, тварин, використовувати душову кабіну як звичайну ванну, або ваш каналізаційний злив часом дає збій - вибір на користь глибокого піддону очевидний. Однак якщо душовою кабіною будуть користуватися люди похилого віку або інваліди, а естетика для вас важливіше практичності, тоді свій вибір варто зупинити на душовий піддоні з низькими бортиками.

There are no posts to list in this category.