Інформація
Пошук

 Що важливо враховувати при покупці ліжка, щоб не помилитися з вибором?

 

Ліжко виконує дві важливі функції в будинку: перш за все, вона повинна забезпечувати комфортний здоровий сон, а по-друге, це - частина інтер'єру квартири, тому вона також повинна вдало вписуватися в простір кімнати і гармоніювати з рештою дизайном. У випадку з ліжком покупець найчастіше шукає своє «ідеальне»     поєднання практичності і зручності зі стильним дизайном.

Пошуки ліжка - завдання не з простих. Існує великий вибір конструкцій, розмірів, різних матеріалів. Сьогодні ми розповімо вам, на які важливі моменти потрібно звернути увагу при покупці ліжка, щоб багато років поспіль радіти своєму правильно зробленому вибору.

Розмір ліжка 

Розмір ліжка залежить від габаритів вашої спальні і від того, скільки людей збираються на ній спати, а також від особливостей їх комплекції. Перед походом по магазинах або пошуком відповідного варіанту в інтернеті рекомендуємо вам зробити заміри, щоб знати, яка за розміром ліжко ідеально вписується у відведений для неї місце. Основними параметрами розміру є довжина спального місця і довжина-ширина остова. Залежно від ширини ліжка бувають односпальними - 80-90 сантиметрів, полуторними - 110-150 сантиметрів і двоспальними - 160-180 сантиметрів. Стандартною вважається довжина спального місця 195-200 сантиметрів. Для просторих кімнат можна вибирати великі двоспальні ліжка з великим декором, вони будуть виглядати цілком доречно. Для малогабаритних спалень підійдуть лаконічні варіанти, що дозволяють заощадити простір. Не забувайте враховувати особливості росту людини, адже сон на занадто короткою і вузькому ліжку може перетворитися з повноцінного відпочинку в нічний кошмар. Існує метрична і англійська системи заходів, які використовуються для ліжок. Перша застосовується, як правило, європейськими виробниками, друга - американськими. Меблеві виробники з США розміри ліжок вважають в дюймах і футах, а європейські компанії - в метрах і сантиметрах.

 

Односпальні ліжка


Типовим для Європи є довжина ліжок 200-210 сантиметрів, а варіюється в основному тільки їх ширина. До одномісним відносяться матраци або ліжка мають від 90 до 100 сантиметрів завширшки. Американський варіант - розмір Twin з шириною 99 і довжиною 190 сантиметрів. Така ліжко розрахована на людей невисокого зросту. В Україні вона пропонується в основному як варіант ліжка для підлітків. Також таке рішення нерідко використовується в гостьових спальнях.

 

Полуторні ліжка



Грубо кажучи, це вузьке ліжко, призначена для двох осіб. У Європі вона вважається двоспальним і має ширину 140-160 сантиметрів. Американські виробники пропонують на вибір варіанти Dоuble (він же Full) 137,2 х190 сантиметровому або модифікацію Quеen 152,4 х203,2 сантиметри.

 

Двоспальне ліжко


Європейський варіант повноцінної двоспальному ліжку виготовляється з шириною 180 або 200 сантиметрів. Американці називають такі ліжка «королівськими» двоспальними. У деяких виробників з США ви також зможете придбати ширші «східні королівські» ліжка (StаndardKing, EаsternKing, King шириною 193-198 довжиною 203,2 сантиметри) або ж більш довгі «західні» (WеsternKing, СaliforniaKing шириною 182,9, довжиною 213 , 36 сантиметри). Якщо ви не можете визначитися з розміром ліжка, протестуйте його. У меблевих магазинах вам без проблем нададуть таку можливість. Ляжте на ліжко, потім зігніть руки в ліктях так, щоб торкнутися вказівними пальцями на рівні грудей. Тепер зверніть увагу на свої лікті - НЕ звисають чи oни з матраца? Якщо так, то потрібно вибрати більш широкий варіант. Інакше спати і перевертатися з боку на бік вам буде некомфортно. У такому випадку замість односпальним краще вибрати все-таки полуторну ліжко. Ну і звичайно, не забувайте, що зовсім особливі вимоги до розміру або іншим характеристикам ліжка, завжди можна втілити, купивши ліжко під замовлення.

 

Всі існуючі ліжка можна поділити на два типи: класичні і розкладні. І якщо з класичними моделями все зрозуміло, то ліжка-трансформери бувають досить різноманітними.

Для малогабаритних квартир таке рішення, як диван-ліжко або крісло-ліжко часто виявляється дуже вдалим, особливо якщо кімната виконує не тільки функцію спальні, але наприклад, також і вітальні. У складеному вигляді вони займають мало простору, а ось в розкладеному дозволяють отримати повноцінні спальні місця.

Великою популярністю користуються ліжка-трансформери «єврокнижка» , у яких при розкладанні сидіння висувається вперед, а на що утворилися простір кладуть подушки спинки.

    • «Акордеон» - диван, який оснащений роликами і гратами і розкладається в ліжко за принципом гармошки.
    • Також нерідко покупці віддають перевагу «французьким розкладачка» , етап розкладання яких складається з трьох частин. При розкладанні спочатку знімають подушки сидіння, а потім з-під них дістають складені в три рази матрац на міцному каркасі. В розкладеному вигляді матрац розташований перпендикулярно спинці дивана і спирається він на металеві ніжки.
    • Існує також диван ліжко «дельфін» , у якого спальне місце викочується з-під сидіння.
    • Одним з популярних для щоденного сну варіантом є модель диван-книжка або «клік-кляк» . Механізм досить простий - людина піднімає сидіння до xaрактерного клацання (через якого диван і отримав свою назву), після чого диван розкладається.

 

Якщо вам потрібна ліжко-трансформер, у виборі вам допоможуть менеджери і консультанти меблевих магазинів. В даному випадку має величезне значення, як часто ви будете розкладати даний диван, чи будете використовувати його для постійного сну і т.п. А ми зупинимося далі на особливостях класичних ліжок.

 

Конструкція ліжка

 

Ліжко має дві основні складові частини - це каркас і матрац. Від якості каркаса безпосередньо залежить, як довго вам прослужить ваша ліжко. Обов'язково приділіть увагу при покупці основи матраца, яке служить йому опорою. Часто основу матраца називають також рамою або гратами.

Підстава ліжка являє собою раму, виконану з дерева або з металу, до якої кріпляться рейки. Найчастіше при виробництві таких рейок використовується бук або береза. Міцність ліжка багато в чому залежить саме від кількості рейок в її підставі. Бажано, щоб рейки оснащувалися регуляторами жорсткості, що дозволяють робити ліжко м'якшою або жорсткою.

Дерев'яне рейкове підставу коштує відносно недорого і добре провітрюється. Однак для них характерний такий недолік, як відсутність опори між рейками, в результаті чого матрац може ставати хвилястим, і спати на ньому буде вже не так комфортно. Служать такі ліжка не дуже довго і здатні з часом втрачати первинну пружність і форму.

Пластикові підстави ліжок виготовляються за допомогою спеціальних пластмасових пружинних елементів. Такі ліжка можуть оснащуватися пультами управління для регулювання положення ліжка. Пластикові підстави можуть похвалитися хорошими ортопедичними якостями, міцністю, довговічністю (термін служби понад 15 років) і зручністю у використанні. Серед недоліків - висока вартість і погана вентилируемость нижній частині матраца.

Металева основа (сітка) є самим довговічним (служить понад 25 років) і має найнижчу вартість. При цьому така підстава буває занадто жорстким і вимагає певних навичок при складанні.


Наявність білизняного ящика

Наявність білизняного ящика. Для невеликої спальні питання наявності білизняного ящика може виявитися надзвичайно важливим, адже такі постільні приналежності, як ковдри і подушки займають багато місця.

Звертайте увагу на цей приємний бонус при покупці. Білизняні ящики розміщуються під підставою матраца і не вимагають на відміну від шаф і комодів додаткової площі в кімнаті. Їх роблять або висувними, або стаціонарними.


Матеріал

Матеріал залишається одним з найважливіших чинників при покупці ліжка. Сьогодні ви знайдете в продажу ліжка з натурального дерева, масиву або шпони натурального дерева, ДСП, ЛДСП, МДФ і металу.

Природно, найбільш екологічно чистим і нешкідливим матеріалом є натуральне дерево. При цьому воно радує своєю довговічністю і прекрасним зовнішнім виглядом. Оптимальними для виготовлення ліжок вважаються такі породи, як дуб, хвойні, береза ​​і бук.

Не уступает по качеству и экологичности дереву также металлическое основание кроватей. Основная проблема этого материала – его «нелюбовь» к влаге, которая провоцирует коррозию металла. Однако в последнее время производители предлагают специальные эффективные защитные лаки и краски, которые хорошо себя зарекомендовали в предотвращении появления коррозии.

МДФ, ДСП і ДВП також все частіше використовуються сучасними виробниками меблів. Деревні плити дають можливість робити ліжко легшою, істотно збільшує можливі модифікації і дозволяє знизити ціну. Одним з найпоширеніших доводів проти деревних плит є використання при їх виробництві шкідливих для здоров'я складів. Однак важливо пам'ятати, що сучасні меблеві компанії, що виготовляють якісні меблі з МДФ, ДВП, ДСП, використовуються спеціальні технології для усунення можливості впливу формальдегідів на людину.

Тут головне, не орієнтувати на найнижчу ціну, адже за нею може ховатися і низька якість. При покупці вимагайте про продавця гігієнічний сертифікат, щоб переконається в безпеці продукції.

Вибравши хорошу ліжко вам потрібно обов'язково подбати про якісне комфортному матраці. Тоді здоровий сон, відпочинок і відновлення сил вам забезпечені! Особливостям вибору матраца присвячена окрема стаття .

Огляд ліжка регіна

Буковий щит та буковий масив. У чому ж таки різниця?
Кожного дня нашим менеджерам клієнти задають питання: «А чим відрізняється щит від масиву», «А чому масив дорожчий», «А якщо дорожчий, то довше прослу...
Вибираємо піддон
Вибираючи душову кабіну, багато покупців ретельно вивчають її параметри, додаткові функції, особливості, але упускають такий важливий факт, як глибина...
1 comments
Dmitriy Zhuk
Dmitriy Zhuk
Sunday, 24 April 2016

Дуже гарне ліжко на титульному фото. Як його замовити?

admin
admin
Sunday, 24 April 2016

Доброго дня. Введіть в пошуку назву Регіна. Скористайтесь кнопкою купити, або зателефонуйте нам 0974470044.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)
Leave a comment