Інформація
Пошук
  1. Ширма, перегородка, елемент декору….

     Сьогодні поговоримо про ширми інтернет-магазину 4КУТА. Перегородки, які представлені  у нас являються нашим власним творінням, а точніше, нашого керівника. Шалена любов до дерева спонукала його до чогось цікавого, красивого та абсолютно нового. Хоча першій ширмі пару сотень років, у нас, на Україні цей витвір мистецтва тільки набирає обертів.

    Багатофункціональний елемент декору!

     За допомогою ширми можна легко розділити простір і створити затишну обстановку. Ширма стане прекрасним і витонченим елементом інтер'єру вашого масажного кабінету. Ширма дозволяє не тільки перетворити простір, але і створити декілька робочих зон. Власники салонів краси давно оцінили по гідності компактність і зручність при використанні ширми в своєму інтер'єрі. В офісних приміщеннях використовують як планер, так як поверхня ширми дозволяє щоб на ній писали. Неодноразово у нас купували ширми для магазинів в якості примірочних. Також ширма бездоганно виконає функцію зонування у дитячій кімнаті, радимо її використовувати якщо кімната розрахована на кількох дітей, так кожен отримає особистий простір. Розділіть кухню-студію від вітальні, гардероб від спальні одним помахом руки за допомогою наших перегородок!    Переваги:

-          5кг. Легкість ширми дає змогу її транспортувати не прикладаючи великих зусиль. Вага однієї секції всього 5кг.

-          Мобільність. Якщо ширма не використовується її можна зложити по типу гармошки.

-          Низька ціна. Нашу дерев’яну ширму Ви можете придбати по такій ж ціні що й тканинну, АЛЕ загальноприйнято, що тканинні ширми одноразові і при перенесенні можуть порватись або втратити свою форму, а от ширми ДекоДім в цьому плані вічні, бо виготовлені з якісного дерева.

-          МДФ. Цей тип напівфабрикату відрізняється високою екологічністю, а також має відмінні характеристики компактності, зчеплення волокон, а також сталість геометричних розмірів протягом довгого періоду часу.

-          Різноманіття розмірів. Можна варіювати з висотою та шириною секцій що завжди зручно для клієнта. А також змінити колір ширм в будь-який Вам потрібний. Нанести малюнок, логотип або надпис.

 

  Недоліки:

-          Термін виконання. Якщо ширми немає в наявності, то потрібно чекати приблизно 2 тижні

Ширма Економ

Nokia 5,1, 3,1 та 2,1 практичний огляд
Це було менше двох років з дня заснування HMD Global. Проте фірма вже має майже подібну до казки історію успіху, що розгортається навколо Nokia. Навіт...
Що таке система інсталяції? І чи потрібна вона взагалі?
Інсталяція – металева конструкція, яку вмонтовують в стіну та кріплять на неї унітаз або біде. Це все закривається фальшстіною з гіпсокартону, щ...
Leave a comment